31 Ocak 2016 Pazar

ATV Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
ATV Personel Alımı İş İlanları 2016

Çalık Holding'in şirketlerinden birisi olan ve bu holding'in bünyesinde bulunan medya ve TV şirketi ATV'de belli zaman aralıkları ile personel alımları yapmaktadır. Televizyon ve medya şirketinin 2016 yılının hangi dönemlerinde personel eleman işçi alımı yapacağını bilemiyoruz. Bu nedenle daha detaylı bilgi almak için ATV insan kaynakları adresine sayfamızın devamından ulaşabilirsiniz.

Çalık Holding'in bünyesinde uzun zamandır medya ve televizyon sektöründe bulunan ATV, 2016 yılındaki faaliyetlerini sürdürmek içinde personel alımları yapacaktır. Ancak TV şirketinin bu alımlarını ne zaman yapacağı konusunda bir bilgimiz bulunmamaktadır.

ATV personel alımı iş ilanları 2016 senesinde konumuz üzerinde verilmiş olan güncel iş ilanları üzerine düzenlenmiştir. TV ve medya şirketi olan ATV şirketinin yayınlamış olduğu ilanların istenen yetenek ve uzmanlık alanlarını incelemek, eğitim seviyesini öğrenmek ve başvuruda bulunmak için firmanın kariyer adresine konu sonundan ulaşabilirsiniz.

ATV personel alımı iş ilanları 2016 yılı için konumuz üzerinde verilmiş olan ilanlar için yapılacaktır. TV şirketinin bu ilanlarına kaç kişiyi dahil edeceği hakkında bir bilgi, detay bulunmamaktadır. Alım sayılarını vermeyen ATV şirketinin tüm ilanlarını incelemek ve iş başvurusu aşamasına geçmek isteyenler aşağıdaki kariyer sayfasına giderek gerekli işlemlerini düzenleyebilirler.

ATV kanalının insan kaynakları adresini incelediğimizde herhangi bir ilan bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için bağlı bulunduğu holding'in insan kaynakları adresine gidebilirsiniz.

ATV Personel Alımı İş İlanları
http://www.calik.com/tr/insankaynaklari/insan-kaynaklari-politikamiz

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN