27 Ocak 2016 Çarşamba

Ayedaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Ayedaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

EnerjiSA şirketinin alt markalarından, firmalarından birisi olan Ayedaş, 2016 yılının gelmesi ile birlikte yeni personel işçi alımı yapmaya devam edecektir. Elektrik şirketi Ayedaş insan kaynakları birimlerinin ilanlarını yayınladığı adrese aşağıdan ulaşabilir ve Ayedaş iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Elektrik üretim alanında hız kesmeden çalışmalarını sürdürecek olan Ayedaş genellikle İstanbul bölgesinden personel alımı yapmaktadır. Eğer sizde İstanbul ilinde ikamet ediyor ve Ayedaş şirketinin alım ilanlarını kullanarak başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağı bölgeden detayları takip edebilirsiniz.

Ayedaş personel alımı iş ilanları 2016 senesinde konumuz üzerinde verilmiş olan güncel iş ilanları üzerine düzenlenmiştir. Elektrik üreticisi olan Ayedaş şirketinin yayınlamış olduğu bu 
Financial Planning and Controlling Specialist gibi ilanlarının istenen yetenek ve uzmanlık alanlarını incelemek, eğitim seviyesini öğrenmek ve başvuruda bulunmak için firmanın kariyer adresine konu sonundan ulaşabilirsiniz.

Ayedaş’de bulunan bazı iş ilanları;
- Financial Planning and Controlling Specialist


Ayedaş personel alımı iş ilanları 2016 yılı için konumuz üzerinde verilmiş olan ilanlar için yapılacaktır. Elektrik üretim firması, şirketinin bu ilanlarına kaç kişiyi dahil edeceği hakkında bir bilgi, detay bulunmamaktadır. Alım sayılarını vermeyen Ayedaş şirketinin tüm ilanlarını incelemek ve iş başvurusu aşamasına geçmek isteyenler aşağıdaki kariyer sayfasına giderek gerekli işlemlerini düzenleyebilirler.

Ayedaş Personel Eleman Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/enerjisa-enerji-uretim-a-s-is-ilanlari-c9720-p34598/

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN