31 Ocak 2016 Pazar

D-Smart Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
D-Smart Personel Alımı İş İlanları 2016

İnternet servis sağlayıcısı ve dijital platformda faaliyet yürüten D-Smart, yeni yılın gelmesi ile birlikte sektördeki hizmetlerine devam edeceği için işçi personel eleman alımları düzenleyecektir. Dijital platform sektöründe bulunan D-Smart şirketinin bünyesine dahil olmak isteyenler konumuz üzerinden tüm D-Smart insan kaynakları bilgilerinden yola çıkarak şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Doğan Yayın Holding'in iştiraklerinden birisi olan ve 2007 yılında sektöre giriş yapan D-Smart, kurulduğu seneden bu yana sektörde hızla gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Bu gelişimlerine devam edecek olan D-Smart belli zaman aralıkları ile personel alımları da düzenlemektedir. Ancak bu alımlarını 2016 yılının hangi döneminde düzenleyecek bilemiyoruz.

D-Smart personel alımı iş ilanları 2016 yılının girmesi ile birlikte sayfamız içinde belirtilmiş olan ilanlar üzerine alımlar planlamayı düşünmektedir. Dijital platform sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan D-Smart şirketinin güncel iş ilanlarına ulaşmak, eğer varsa ilanlarının başvuru şartlarını ve istenen yetenek, uzmanlık alanlarını inceleyerek iş başvurusu gerçekleştirmek için web sayfamız üzerinde verilmiş olan D-Smart iş ilanları sayfasından destek alabilirsiniz.

D-Smart personel alımı iş ilanları 2016 senesinin gelmesi ile birlikte web sayfamız üzerinde bulunan iş pozisyonları üzerine işçi personel eleman alımları yapacaktır. Dijital platform şirketi 2016 yılında bünyesine yaklaşık olarak ne kadar alım yapacağı bilinmiyor ve bu bilgilere de insan kaynakları adresinde yer verilmemiştir. Daha fazla D-Smart iş ilanı, kariyer bilgilerine ulaşmak için hemen aşağıdan resmi adrese gidebilirsiniz.

D-Smart, dijital platform şirketinin resmi insan kaynakları sayfasında yayınlanmış güncel iş ilanı bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra iş başvuru detayları da bulunmayıp, başvuru butonu da aktif edilmemiştir.

D-Smart Personel Alımı İş İlanları
www.dsmart.com.tr/Kurumsal/Insan-Kaynaklari/Is-Basvurusu

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN