29 Ocak 2016 Cuma

HD İskender Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
HD İskender Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Gıda alanında faaliyet yürüten ve bu faaliyetlerini yürütmeye devam edebilme maksadı ile çeşitli iş ilanları üzerine alımlar düzenlemeyi planlayan HD İskender, 2016 yılında da çok sayıda alımlar yapacaktır. Türkiye'nin bir çok bölgesinde şubesi olan ve iskender konusunda kendisini geliştirmiş olan HD İskender'de bulunmak ve ilanlarından yararlanmak isteyenler web sitemiz üzerinden HD İskender insan kaynakları bilgilerine ulaşabilirler.


HD İskender, 1995 yılında restaurant işletmeciliği alanındaki çalışmalarına başlamış ve kısa sürede ülkemizin çeşitli bölgelerine şubeler açmıştır. AVM binalarında bile şubeleri olan HD İskender, 16 iş pozisyonu için ilan yayınlamıştır. Bu ilanlarının arasına da belli zaman aralıkları ile yeni ilanlar eklemeye devam eden HD İskender'in bu ilanlarını takip etmek isteyenler alttan detayları inceleyebilirler.

HD İskender personel alımı iş ilanları 2016
 senesinde konumuz üzerinde verilmiş olan güncel iş ilanları üzerine düzenlenmiştir. Gıda şirketi olan HD İskender şirketinin yayınlamış olduğu bu  Kiralama Koordinatörü İstanbul HD İskender
Kategori Uzmanı  gibi ilanlarının istenen yetenek ve uzmanlık alanlarını incelemek, eğitim seviyesini öğrenmek ve başvuruda bulunmak için firmanın kariyer adresine konu sonundan ulaşabilirsiniz.


HD İskender firmasında yer alan, bulunan bazı iş ilanları;

- Sekreter İstanbul(Avr.) HD Holding A.Ş.
- Grup Müdürü-İzmir İzmir
- Kalite Asistanı HD Restaurant İşletmeleri Turizm
- Yazılım Uzmanı
- Kalite Asistanı-Avrupa Yakası
- Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı
- Restaurant Yöneticisi - Isparta
- Garson
- Mutfak ElemanıHD İskender personel alımı iş ilanları 2016 
yılı için konumuz üzerinde verilmiş olan ilanlar için yapılacaktır. İskender ve gıda firması, şirketinin bu ilanlarına kaç kişiyi dahil edeceği hakkında bir bilgi, detay bulunmamaktadır. Alım sayılarını vermeyen HD İskender şirketinin tüm ilanlarını incelemek ve iş başvurusu aşamasına geçmek isteyenler aşağıdaki kariyer sayfasına giderek gerekli işlemlerini düzenleyebilirler.

HD İskender Personel Eleman Alımı İş İlanları
www.kariyer.net/hd-restaurant-isletmeleri-turizm-ins-tic-ve-san-is-ilanlari-c27941-p19712/

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN