25 Şubat 2016 Perşembe

Hertz Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Hertz Personel Alımı İş İlanları 2016 Dünyanın ilk araç kiralama firması olarak faaliyetlerine başlamış olan Hertz, sektöre girişinden bu yana çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Ülkemizde de müşteri hizmeti sunmakta olan Hertz, çok sayıda personel eleman alımı gerçekleştirecektir. Sizlerde sektörünün öncü ve başarılı rent a car yani araç kiralama şirketinin ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenler aşağıdan Hertz insan kaynakları adresine gidebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler.

1918 yılında müşteri hizmetine başlayan ve uzun yıllardır bulunduğu rent a car sektöründe hizmetlerini geliştiren ve geliştirmeye devam etmek isteyen Hertz, 2016 yılında da işçi personel alımları düzenleyecektir. Şirketin aşağıda yayınladığı ilanları inceleyerek başvuru detayları için ilgili kariyer adresine gidebilirsiniz.

Hertz personel alımı iş ilanları 2016 yılının girmesi ile birlikte sayfamız içinde belirtilmiş olan ilanlar üzerine alımlar planlamayı düşünmektedir. Araç kiralama yani rent a car sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan Hertz şirketinin güncel iş ilanlarına ulaşmak, eğer varsa ilanlarının başvuru şartlarını ve istenen yetenek, uzmanlık alanlarını inceleyerek iş başvurusu gerçekleştirmek için web sayfamız üzerinde verilmiş olan Hertz iş ilanları sayfasından destek alabilirsiniz.

- Şoför,
- Oto Kuaför Elemanı,
- Satış Temsilcisi,
- Esenboğa Havalimanı - Satış Temsilcisi,
- Adli Takip Sorumlusu,
- Ön Muhasebe Elemanı,
- Atatürk Havalimanı Satış Temsilcisi

Hertz personel alımı iş ilanları 2016 senesinin gelmesi ile birlikte web sayfamız üzerinde bulunan iş pozisyonları üzerine işçi personel eleman alımları yapacaktır. Araç kiralama şirketi 2016 yılında bünyesine yaklaşık olarak ne kadar alım yapacağı bilinmiyor ve bu bilgilere de insan kaynakları adresinde yer verilmemiştir. Daha fazla Hertz iş ilanı, kariyer bilgilerine ulaşmak için hemen aşağıdan resmi adrese gidebilirsiniz.

Hertz Personel Alımı İş İlanları
http://www.yenibiris.com/hertz-rent-a-car-is-ilanlari?firma=43814

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN