20 Ocak 2016 Çarşamba

İzelman Memur Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
İzelman Memur Personel Alımı İş İlanları 2016

İzelman şirketi 1992 yılında faaliyetlerine başlamıştır ve bu faaliyetlerine başladığı yıldan bu yana İzmir'de hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bünyesinde oldukça fazla kişiye iş imkanı sunan ve 2016 yılında da sunmaya devam edecek olan İzelman'da yer almak isteyenler konumuzda bulunan İzelman iş ilanı bilgilerinden faydalanabilir ve şirketin insan kaynakları, kariyer sayfası üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirler.

1992 yılında kurulan ve kurulduğu seneden bu yana İzmir Büyükşehir Belediyesine ve diğer ortaklara bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan İzelman'da yaklaşık 6,000 kişi istihdam edilmektedir. 2016 yılı içindeki hizmet ve çalışmalarını sürdürebilmek için yeni personel eleman alımları da yapacak olan İzelman'da bulunmak isteyenler aşağıdan detayları inceleyebilirler.

İzelman personel alımı 2016 senesinin girmesi ile birlikte toplam ne kadar alım gerçekleştirmeyi planlıyor bilinmemektedir. İzelman şirketinin insan kaynakları sayfasını incelediğimizde bu bilgiler bulunmamaktadır ve herhangi bir ilan yayınlanmamıştır. Bunun için İzelman şirketinin 2016 yılında kaç kişiyi bünyesine katacağı bilinmemektedir.

İzelman personel alımı 2016 senesi ile birlikte hangi iş pozisyonları için alım planlıyor yine bu konu hakkında da bir bilgi yoktur. Bu bilgilerin netlik kazanabilmesi için İzelman şirketinin resmi insan kaynakları adresini kullanarak yeni ilanlar yayınlaması olacaktır. Ya da anonim şirketinin diğer kariyer, ilan kanalları üzerinden ilanlarını yayınlaması ile bu bilgiler netlik kazanabilmektedir.İzelman Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İzelman şirketi personel alımı başvurularını resmi insan kaynakları sayfası üzerinden yapıyor olabilir. Olabilir diyoruz çünkü şirketin resmi insan kaynakları adresini takip ettiğimizde herhangi bir ilan yoktur ve yeni ilan yayınlanacağı bilinmemektedir. Eğer İzelman şirketine iş başvurusu yapmak istiyorsanız resmi internet sayfasını inceleyebilirsiniz.

İzelman Memur Personel Alımı İş İlanları için buraya tıklayınız.

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN