31 Ocak 2016 Pazar

Kanal D Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Kanal D Personel Alımı İş İlanları 2016

Televizyon ve medyacılık alanında hizmet sunan ve genellikle televizyon dizileri, yarışma programları ile ön plana çıkan Kanal D, bu tarz çalışmalarının devamını sağlamak için belli zaman aralıkları ile personel alımları yapmaktadır. Fakat Kanal D personel alımlarını 2016 yılının hangi döneminde gerçekleştireceği konusunda bir bilgimiz yok ancak konumuzda bulunan Kanal D insan kaynakları web sayfasına giderek tüm gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Doğan TV Holding'in bünyesinde bulunan Kanal D, 2016 yılının girmesi ile çok sayıda personel alımı yapmayacaktır. Şirketin bağlı olduğu holding'in insan kaynakları, kariyer sayfasını takip ettiğimizde 1 adet güncel iş ilanı bulunan Kanal D, bu ilanında kaç kişi alacağını belirtmemiştir. Tüm gerekli detaylar için sizlere verilen adrese gidebilirsiniz.

Kanal D personel alımı iş ilanları 2016 yılının girmesi ile birlikte sayfamız içinde belirtilmiş olan ilanlar üzerine alımlar planlamayı düşünmektedir. Medya ve Televizyon sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan Kanal D şirketinin yayınladığı Research and Planning Director güncel iş ilanlarına ulaşmak, eğer varsa ilanlarının başvuru şartlarını ve istenen yetenek, uzmanlık alanlarını inceleyerek iş başvurusu gerçekleştirmek için web sayfamız üzerinde verilmiş olan Kanal D iş ilanları sayfasından destek alabilirsiniz.

- Research and Planning Director

Kanal D personel alımı iş ilanları 2016 senesinin gelmesi ile birlikte web sayfamız üzerinde bulunan iş pozisyonları üzerine işçi personel eleman alımları yapacaktır. TV ve medya şirketi 2016 yılında bünyesine yaklaşık olarak ne kadar alım yapacağı bilinmiyor ve bu bilgilere de insan kaynakları adresinde yer verilmemiştir. Daha fazla Kanal D iş ilanı, kariyer bilgilerine ulaşmak için hemen aşağıdan resmi adrese gidebilirsiniz.

Kanal D insan kaynakları sayfasını incelediğimizde çok fazla ilanı olmayıp, sadece 1 adet ilan yayınlamıştır. Ve bu yayınladığı ilanına kaç kişiyi dahil edecek bilinmemektedir. Bu tarz bilgilere yer vermeyen Kanal D'de çalışmak isteyenler ilgili kariyer adresine gidebilirler.

Kanal D Personel Alımı İş İlanları
http://www.yenibiris.com/hertz-rent-a-car-is-ilanlari?firma=43814

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN