31 Ocak 2016 Pazar

Show TV Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Show TV Personel Alımı İş İlanları 2016

Ciner Medya Grubu, bünyesinde faaliyette bulunan ve 2016 yılındaki faaliyetlerine devam edebilmek için bazı zamanlar personel alımı yapan televizyon şirketinde sizlerde çalışmak istiyorsanız aşağıdan Show TV insan kaynakları detaylarına ulaşabilirsiniz. Tüm bu detayları inceledikten sonra eğer şirketin güncel iş ilanı varsa Show TV şirketine iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

1991 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana bir çok şirket tarafından satın alınan ve en son olarak Ciner Medya Grubu bünyesine dahil olan Show TV, personel ihtiyacı doğrultusunda alımlar yapmaktadır. Ancak şuanda medya ve televizyon şirketinin ilanı bulunmamaktadır.

Show TV personel alımı iş ilanları 2016 yılının girmesi ile birlikte sayfamız içinde belirtilmiş olan ilanlar üzerine alımlar planlamayı düşünmektedir. Medya sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan Show TV şirketinin güncel iş ilanlarına ulaşmak, eğer varsa ilanlarının başvuru şartlarını ve istenen yetenek, uzmanlık alanlarını inceleyerek iş başvurusu gerçekleştirmek için web sayfamız üzerinde verilmiş olan Show TV iş ilanları sayfasından destek alabilirsiniz.

Show TV personel alımı iş ilanları 2016 senesinin gelmesi ile birlikte web sayfamız üzerinde bulunan iş pozisyonları üzerine işçi personel eleman alımları yapacaktır. Medya şirketi 2016 yılında bünyesine yaklaşık olarak ne kadar alım yapacağı bilinmiyor ve bu bilgilere de insan kaynakları adresinde yer verilmemiştir. Daha fazla Show TV iş ilanı, kariyer bilgilerine ulaşmak için hemen aşağıdan resmi adrese gidebilirsiniz.

Show TV, televizyon şirketinin bağlı bulunduğu Ciner medya gurubu insan kaynakları sayfasını incelediğimizde güncel ilanı bulunmamaktadır.

Show TV Personel Alımı İş İlanları
http://www.cinergroup.com.tr/ik

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN