11 Şubat 2016 Perşembe

Yataş Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Ülkemizin en eski ev tekstili ürünleri üreten şirketlerinden birisi olan Yataş, tekstil alanındaki müşteri hizmetlerini sağlamak için 2016 yılında da personel eleman alımı gerçekleştirecektir. Yataş gibi sektörünün öncü şirketlerinden birisinde sizlerde personel eleman olarak çalışmak istiyorsanız aşağıdan Yataş insan kaynakları biriminin kullanmış olduğu iş ilanları adresine ulaşarak tüm gerekli bilgileri inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

1976 senesi itibari ile tekstil ve kanepe üretim alanında müşteri hizmetlerine başlayan Yataş şirketi kurulduğu seneden bu yana sektörde hızla gelişmiş ve gelişimlerini sürdürmektedir. Bu alandaki başarısını devamlı sağlamak için çeşitli alanlar üzerine alımlar yapacak olan şirketin ilanlarından bazıları aşağıda listelenmiştir.

YATAŞ personel alımı iş ilanları 2016 yılında web sitemiz üzerinde sunulmuş olan açık iş ilanları üzerine yapılacaktır. Kanepe ve tekstil şirketi olan Yataş firmasının düzenlemiş olduğu bu bölge yöneticisi, mağaza satış temsilcisi ve santral operatörü gibi ilanlarının istenen şartları ve bilgilerini öğrenmek daha sonra açık olan ilanlara başvuruda bulunma için konu sonundaki adrese gidebilirsiniz

YATAŞ personel alımı iş ilanları 2016 ilanları bu şekilde yapılacaktır.


– PERAKENDE MAĞAZALAR BÖLGE YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya)
– MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ – BAKIRKÖY / AVCILAR
– ORACLE ERP FONKSİYONEL UZMANI
– SANTRAL OPERATÖRÜ
– MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ – İZMİRYataş personel alımı iş ilanları 2016 senesi için web sitemiz üzerinde sunulan ilanlar için gerçekleştirilecektir. Tekstil şirketi bu yayınladığı ilanlar için kaç alım yapmayı planlıyor bilemiyoruz. Fakat tekstil şirketinin kariyer sitesinde 30'dan fazla ilan bulunuyor. Bu ilanların tüm detaylarını incelemek istiyorsanız aşağıdaki kariyer sitesine gidebilirsiniz.


www.kariyer.net/yatas-as-is-ilanlari-c1994-p10912/

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN