25 Şubat 2016 Perşembe

Aselsan Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Aselsan anonim şirketi uzun zamandır Türk Silahlı Kuvvetleri - TSK için haberleşme cihazları ve bu tür gerçeklerin sağlanması için faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizin en başarılı teknoloji ve askeri teknoloji geliştirme kurumlarından birisi olan Aselsan, geçtiğimiz yıllarda yaptığı personel eleman alımlarına bu yıl içinde de devam edecektir. 2016 yılında Aselsan gibi başarılı bir şirketin bünyesine katılmak isteyenler konumuz üzerinden Aselsan insan kaynakları bilgilerine ulaşabilirsiniz.

1975 senesinde kurulan ve kurulduğu zamandan bu yana TSK için teknolojik cihazlar üreten ve geliştiren anonim bir şirkettir. Bu tarz çalışmalarına 2016 senesi içinde devam edeceği için çeşitli iş pozisyonlarına alımlar düzenleyecek olan Aselsan'da görev almak isteyenler hemen aşağıdan detayları inceleyebilirsiniz.

Aselsan personel alımı iş ilanları 2016 yılının girmesi ile birlikte sayfamız içinde belirtilmiş olan ilanlar üzerine alımlar planlamayı düşünmektedir. Askeri teknoloji sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan Aselsan şirketinin güncel iş ilanlarına ulaşmak, eğer varsa ilanlarının başvuru şartlarını ve istenen yetenek, uzmanlık alanlarını inceleyerek iş başvurusu gerçekleştirmek için web sayfamız üzerinde verilmiş olan Aselsan iş ilanları sayfasından destek alabilirsiniz.

Aselsan personel alımı iş ilanları 2016 da incelediğimizde aşağıdaki iş pozisyonları rastladık;

- Aselsan güncel iş ilanı yayınlamıyor iş başvuru formu aracılığı ile alım yapmaktadır.

Aselsan personel alımı iş ilanları 2016 senesinin gelmesi ile birlikte web sayfamız üzerinde bulunan iş pozisyonları üzerine işçi personel eleman alımları yapacaktır. Askeri teknoloji şirketi 2016 yılında bünyesine yaklaşık olarak ne kadar alım yapacağı bilinmiyor ve bu bilgilere de insan kaynakları adresinde yer verilmemiştir. Daha fazla Aselsan iş ilanı, kariyer bilgilerine ulaşmak için hemen aşağıdan resmi adrese gidebilirsiniz.

Aselsan Personel Alımı İş İlanları
http://www.aselsan.com.tr/tr-tr/kariyer/aselsanli-olmak/Sayfalar/Is-Basvurusu.aspx

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN