15 Eylül 2016 Perşembe

Bayer Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
İlaç alanında hizmet vermekte olan ve bu ilaç sektöründe ki hizmetlerine 2016 yılında devam etmek isteyen Bayer, bir çok farklı iş pozisyonu için personel eleman alımı yapacaktır. Çok sayıda personel alımı yapmayı planlamakta olan Bayer'de 2016 yılında yer almak isteyenler konumuzda verilmiş olan Bayer insan kaynakları bilgilerinden yola çıkarak şirketin kariyer sayfasına ulaşabilir ve iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Uzun yıllar önce kurulmuş olan ve bu kurulumundan yani faaliyete başlamasının ardından çok zaman geçen fakat bu geçen zamana karşın başarılı bir şekilde günümüze kadar gelebilmeyi başarmış olan Bayer İlaç firması 2016 yılında yeni personel alımı düzenleyecektir. 2016 yılında ilaç alanında görevde bulunmak isteyenler hemen aşağıdan gerekli iş ilan bilgilerini takip edebilirler.

Bayer personel alımı iş ilanları 2016 da özellikle İstanbul, Ankara, Diyarbakır ve Erzurum gibi bölgelerden gerçekleştirilecek olup, bu bölgelerin dışından da personel alımı yapacaktır. Bu bölgelerin dışında Türkiye geneli alım ilanı da bulunan Bayer İlaç firması tıbbi tanıtım sorumlusu, genel başvuru ve ıslah teknikeri gibi iş pozisyonları için alımlar düzenleyecektir. Bayer şirketinin bu yayınladığı iş ilanlarının genel niteliklerini, iş tanımını ve eğitim seviyesini incelemek isteyenler konu sonundaki adrese gidebilirler.

Bayer personel alımı iş ilanları 2016 da aşağıda bulunan iş pozisyonları için alımlar yapacaktır.

- Tıbbi Tanıtım Sorumlusu
- Consumer Health Junior Brand Manager
- Environmental Science Marketing Segment Executive
- Consumer Engagement Manager
- GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye
- Islah Teknikeri (Biber)
- Field Service Representative


Bayer personel alımı iş ilanları 2016 da bu tarz iş pozisyonları için verilmiş olup, ilaç şirketinin bu iş pozisyonlarına ne kadar alım yapacak bilinmemektedir. Bu tarz bilgilere yer vermeyen ilaç firmasının diğer güncel iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıda bulunan kariyer resmi internet adresine ulaşabilirsiniz.İlaç şirketi iş başvurusu kabul ederken sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer adresini kullanmaktadır. Bunun için şirketin güncel iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyenler ilgili adrese ulaşarak ilanlara başvuruda bulunabilirler.

http://www.kariyer.net/bayer-is-ilanlari-c3651-p28534/

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN