10 Şubat 2016 Çarşamba

Bim Personel Alımı İş İlanları 2016 - Maaşları


sponsorlu bağlantılar
Türkiye'nin en küçük noktalarına kadar şubesi bulunan neredeyse bir ilçede 2 şubesi faaliyette olan Bim marketler zinciri, geçtiğimiz senelerde yaptığı gibi 2016 yılında da çok fazla personel alımı gerçekleştirecektir. Sektöründe başarıyı yakalamış olan Bim marketler zinciri çatısı altında 2016 yılında iş sahibi olmak, çalışmak isteyenler konumuz üzerinden BİM insan kaynakları detaylarından yola çıkarak şirketin kariyer sitesine gidebilir ve iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

1995 yılında hizmete açılan ve açıldığı günden bu yana hızla gelişmiş, gelişmeye devam eden ayrıca Türkiye genelinde 4,000'den fazla şubesi bulunan BİM marketler zinciri, 2016 yılında da alımlarına devam ediyor. Bu alımlarını çeşitli il ve ilçelerden gerçekleştirecek olan BİM'in güncel iş ilanlarını konumuz üzerinden takip ederek ilgili kariyer adresinden BİM iş başvurusu yapabilirsiniz.


Bim personel alımı iş ilanları 2016 da konumuz üzerinde verilmiş olan çeşitli iş pozisyonları üzerine yapılacaktır. Konumuzda yer alan ilanların yanı sıra şirketin kariyer sayfasında daha fazla iş ilanı yer almaktadır. Yani marketler zincirinin kariyer adresine giderek daha fazla iş ilanına ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıda yer alan genel başvuru, satış elemanı, genel başvuru Şanlıurfa bölgesi, sancaktepe mağaza elemanı ve mağaza elemanı gibi iş pozisyonlarının ilan detaylarını incelemek için yine sizlere verilen kariyer adresine gidebilirsiniz.

Bim personel alımı iş ilanları 2016 yılı içinde aşağıda bulunan meslek ve pozisyonlar için verilmiştir.


– G
enel başvuru, 
- Satış elemanı, 
- Genel başvuru Şanlıurfa bölgesi, 
- Sancaktepe mağaza elemanı,
- Mağaza elemanı,Bim personel alımı iş ilanları 2016 da bu tarz yapılacak olup, bu yayınlanmış olan genel başvuru, satış elemanı, genel başvuru Şanlıurfa bölgesi, sancaktepe mağaza elemanı ve mağaza elemanı gibi ilanlarına toplamda ne kadar alım düzenleyecek bilemiyoruz. Bu bilgilere yer vermeyen marketler zincirinin ilanlarına iş başvurusu gerçekleştirmek için resmi adrese gidebilirsiniz.


BİM MAAŞLARI NE KADAR ?

- Mağaza sorumlusu - 2300 TL
- Mağaza sorumlusu yardımcısı - 1800 TL
- Normal personel - 1300 TL


Not: Maaş bilgilerinin doğruluğu kesin değildir.

http://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN