15 Eylül 2016 Perşembe

Darüşşafaka Cemiyeti Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Darüşşafaka Cemiyeti, uzun yıllardır eğitimde fırsat eşitliği sloganı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Eğer sizlerde Darüşşafaka Cemiyeti bünyesinde 2016 yılında çalışmak istiyorsanız konumuz üzerinde verilmiş olan Darüşşafaka Cemiyeti insan kaynakları detaylarını inceleyebilir ve bu incelemelerinizi ardından şirkete ilgili kariyer sayfasından başvuruda bulunabilirsiniz.

1863 senesinde kurulmuş olan Darüşşafaka Cemiyeti, kurulduğu seneden bu yana hizmetlerine devam etmektedir. 2016 yılındaki hizmetlerine de devam edeceği için çok fazla iş pozisyonu için personel alımı yapacaktır. Sizlerde Darüşşafaka Cemiyeti iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız aşağıdan iş ilanlarını, iş pozisyonlarını inceleyebilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti personel alımı iş ilanları 2016 da konumuzda bulunan iş pozisyonları için verilmiştir. Darüşşafaka Cemiyetinin yayınladığı güncel iş pozisyonlarından hemşire, eğitim teknoloğu, güvenlik görevlisi, gece bekçisi ve İngilizce öğretmeni gibi iş pozisyonlarının ilan ayrıntılarına ulaşarak başvuruda bulunmak için ilgili adrese gidebilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti personel alımı iş ilanları 2016 da bu tarz ilanlar yayınlamıştır.

- Hemşire İzmir
- Eğitim Teknoloğu
- Mathematics Teacher
- Gece Bekçisi
- Güvenlik Görevlisi
 -Fen ve Teknoloji Öğretmeni 
- İngilizce Öğretmeni 
- Native English TeacherDarüşşafaka Cemiyeti personel alımı iş ilanları 2016 yılının gelmesi ile birlikte bu tarz ilanlar yayınlamıştır. Bu yayınlamış olduğu ilanlara kaç kişiyi dahil etmeyi planlıyor bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak Darüşşafaka Cemiyeti kariyer sayfasında 35 açık iş pozisyonu bulunmaktadır. Ve yeni ilan yayınladığında ise yine ilgili adresten ilanlarını açmaktadır.

http://www.kariyer.net/darussafaka-cemiyeti-is-ilanlari-c34075-p26456/

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN