11 Şubat 2016 Perşembe

Goodyear Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Dünya genelinde lastik sektöründe çalışmalarda bulunan ve sektörün en köklü lastik üreticilerinden birisi olan Goodyear, her yıl düzenlediği personel eleman alımlarına 2016 yılı senesi içinde de devam edecektir. 2016 yılında lastik alanının öncü şirketlerinden birisi olan Goodyear'da yer almak isteyenler konumuzda bulunan Goodyear insan kaynakları detaylarını takipte bulunabilirler.

Lastik sektörünün öncü şirketlerinden birisi olan ve uzun yıllardır bu sektörde hizmet sunan ve sunmaya devam edecek olan Goodyear şirketi her sene yeni personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu personel alımlarından faydalanmak isteyenler hemen aşağıdan gerekli ilan bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Goodyear personel alımı iş ilanları 2016 da konumuz aracılığı ile verilen iş pozisyonlarına alım yapacak olup, genellikle Sakarya ve Kocaeli bölgelerinden alım gerçekleştirecektir. Sizlerde Kocaeli ve Sakarya illerinde ikamet ediyorsanız ve lastik şirketinde çalışmak istiyorsanız yayınlamış olduğu ilanlara insan kaynakları adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Goodyear personel alımı iş ilanları 2016 da bu tarz ilanlar yayınlamıştır.

Elektronik Bakım Onarım Elemanı,
- Bakım Ustası,
- Lastik Proses ve Ekipmanları Teknisyeni,
- Compounder,
- Bakım Mühendisi,
- Proses Kalite Mühendisi,Goodyear personel alımı iş ilanları 2016 da bu tarz ilanlar üzerine gerçekleştirilecektir. Yukarıda bulunan ilanlar üzerine kaç alım düzenleyecek bu konu da bir bilgi yoktur. Fakat lastik şirketinin kullandığı kariyer sitesinde 6 adet iş pozisyonu bulunmaktadır. Eğer yeni ilan olursa bu ilanların arasına insan kaynakları sayfası üzerinden ekleme yapılmaktadır.

http://www.kariyer.net/goodyear-lastikleri-t-a-s-is-ilanlari-c1015-p161/

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN