5 Şubat 2016 Cuma

Isparta Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Isparta Belediyesi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2016 yılının gelmesi ile birlikte belli zaman aralıkları ile memur alımı ve personel alımı yapacaktır. Ancak şunu söylemeliyiz ki Isparta Belediyesi, 2016 yılındaki yapacağı memur ve personel alımlarını hangi ayda yapacak bilemiyoruz. Bu bilgilerin netlik kazanabilmesi için Isparta Belediyesi insan kaynakları biriminin yeni ilanlarını yayınlaması ile olmaktadır. Sizlerde güller şehri ve gülü ile meşhur olan ilde ikamet ediyor ve 2016 yılında Isparta Belediyesinde görev almak istiyorsanız konumuzdan Isparta Belediyesi iş ilanı detaylarını inceleyebilirsiniz. 

Her sene olduğu gibi Isparta ilinin çevre temizliği, çevre bakımı ve güvenliği gibi ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için belediye hizmetleri personel alımları yapmaktadır. Sizlerde güller şehrinin belediyesinde çalışmak istiyorsanız aşağıdan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Isparta Belediyesi personel alımı 2016 da ne tür iş pozisyonları için ilanlar yayınlamayı düşünüyor bilemiyoruz. Yukarıda söylediğimiz gibi hangi iş pozisyonlarına alım yapılacağının netlik kazanabilmesi için Isparta Belediyesi insan kaynaklarının yeni ilanlarını yayınlaması gerekmektedir. Eğer Isparta Belediyesi yeni ilan yayınlarsa hangi iş pozisyonları için alım yapacağı da netlik kazanmış olacaktır.

Isparta Belediyesi personel alımı 2016 toplamda ne kadar alım ilanı yayınlayacak ve bu yayınladığı ilanlara ne kadar işçi personel alımı düzenleyecek bilemiyoruz. Yine bu sayıların netlik kazanabilmesi için Isparta Belediyesi insan kaynaklarının güncel iş ilanlarını yayınlaması ile ortaya çıkabilmektedir. Ancak Isparta Belediyesinin yararlandığı kariyer sayfasını incelediğimizde ilçe belediyelerine de alımlar yapmış ve bu alımlarını geçici işçi, itfaiye eri ve zabıta memuru gibi iş pozisyonları üzerine gerçekleştirmiştir.


Isparta Belediyesi memur alımı 2016 yılında da bu tür iş pozisyonları için yayınlanacak mı yine bir bilgi yoktur. Çünkü belediyenin kullandığı kariyer sayfasında yayınlanan en son ilan tarihi 2014 yılı olarak yazmaktadır. 2016 yılında ilan yayınlayacağı bilinmemekte olup, güncel iş ilanlarının olup olmadığını kariyer sayfasından takip edebilirsiniz.


-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN