4 Şubat 2016 Perşembe

Kars Digor SYDV Personel Alımı 2016


sponsorlu bağlantılar
Kars Digor SYDV Personel Alımı 2016

BÜRO GÖREVLİSİ ALIMISon Başvuru : 03.03.2016
İlKARSİlçeDİGORAlınacak Sayı1
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanBÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama- Bilgisayar programları kullanabilmek.
- 4 Yıllık Eğitim veren Yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak.(Alınacak personel muhasebe iş ve işlemlerini yapacağından sadece ilgili bölümlerden mezun adayların başvuruları kabul edilecektir.)
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1- 4 Yıllık Eğitim veren Yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak.(Alınacak personel muhasebe iş ve işlemlerinide yapacağından sadece ilgili bölümlerden mezun adayların başvuruları kabul edilecektir.) 2- Bilgisayar programları kullanabilmek. 3- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak. 4- Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak.
5- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 6-Büro Görevlisi olarak sadece erkek personel alınacak olup, bayan adayların müracaatı kabul edilmeyecektir. (Alınacak personelin yapacağı iş ve işlemler saha çalışmasınıda gerektirdiğinden böyle bir kısıtlamaya gidilmiştir.) 7- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 8- Başvuru tarihi itibariyle Digor ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. 9- Vakfımızda en az 5 (beş) yıl çalışmayı taahhüt etmek, 5 yıl zarfında işi bırakması durumunda; işi bıraktığı dönemdeki aldığı net maaşının 3 yıl tutarında Vakfımıza tazminat ödeyeceğine dair noterden tasdikli taahhütname imzalanacaktır.(Noter tasdikini mülakatı kazanan getirecektir.

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN