12 Şubat 2016 Cuma

LC Waikiki Satış Danışmanı Alımı 2016


sponsorlu bağlantılar
LC Waikiki Satış Danışmanı Alımı 2016 Hazır giyim sektörünün başarılı isimlerinden birisi olan ve ülkemizin bir çok bölgesinde mağazası bulunan LC Waikiki, 2016 yılında Bolu'da yeni açılacak şubesi için satış danışmanı alımı yapacaktır. Eğer sizde 2016 yılında sektörünün başarılı şirketinden birisi olan LC Waikiki'de görevde bulunmak istiyorsanız konumuz üzerinden işin açıklamasını ve istenen yetenek uzmanlıkları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Açıklaması
- Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
- İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
- Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
- Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
- Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
- Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.


İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
Yeni açılacak olan Bolu İzzet Baysal Mağazamızda çalışmak üzere;
- En az lise mezunu
- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
- Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
- Bolu 'da ikamet eden

İlana başvuruda bulunmak için buraya tıklayınız.

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN