12 Şubat 2016 Cuma

Limak inşaat personel alımı iş ilanları 2016


sponsorlu bağlantılar
İnşaat sektöründe bulunan ve inşaat alanındaki çalışmalarına 2016 yılında da devam edecek olan Limak inşaat, bir çok çeşitli iş pozisyonu için alım yapacaktır. Limak inşaat şirketinin ilanlarından yararlanmak istiyorsanız aşağıdan Limak inşaat insan kaynakları bilgilerini takipte bulunabilir ve ilgili kariyer adresinden başvuru yapabilirsiniz.

1976 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan bu yana inşaat alanında bir çok proje gerçekleştiren Limak inşaat, bu projelerine 2016 yılında da devam edecektir. Bu projeleri için alım yapacak olan şirketin ilanları aşağıda bulunmaktadır.

Limak inşaat personel alımı iş ilanları 2016 da mini bar elemanı, inşaat teknisyeni, makine mühendisi, dış satış sorumlusu, kalite kontrol mühendisi ve inşaat formeni gibi iş pozisyonları için alımlar düzenleyecektir. 2016 yılında Limak inşaat bünyesinde çalışmak isteyenler web sayfamız üzerinden Limak inşaat insan kaynakları resmi sayfasına giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Limak inşaat personel alımı iş ilanları 2016 yılı için şu iş pozisyonları için verilmiştir.

- Barmen/Barmaid Limak Eurasia Luxury Hotel
- Mini Bar Elemanı
- Makine Mühendisi
- Kalite Kontrol Mühendisi
- İnşaat Teknisyeni
- İnşaat Formeni
- İnşaat Mühendisi
- Beton İşleri Şefi
- Enjeksiyon Müdürü
- Dış Satış Sorumlusu 


Limak inşaat personel alımı iş ilanları 2016 yılında Ankara, Mısır, Arnavutluk, İstanbul ve Antalya gibi bölgelerden alım yapacak olup, bu bölgeler sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer 2016 yılında inşaat alanında çalışmak istiyorsanız Limak inşaat şirketinin güncel iş ilanlarını takip edebilir ve ilgili sayfadan başvuru şartlarını inceleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.


Limak inşaat başvuru kabul ederken aşağıda bulunan kariyer sayfasından yararlandığı için inşaat şirketinin yukarıda bulunan iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyenler ilgili kariyer adresine gidebilirsiniz. İlanların içeriğine girdikten sonra başvuru şartlarını incelemeniz ve eğer size uygunsa ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz.


http://www.kariyer.net/soktas-a-s-is-ilanlari-c7178-p32056/

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN