12 Şubat 2016 Cuma

Migros Personel Alımı İş İlanları 2016 - Ne Kadar Maaş Alır ?


sponsorlu bağlantılar
Ülkemizin bir çok il ve ilçesinde şubesi bulunan ve bu faaliyette olan şubelerinde bir çok işçi personel eleman çalışan Migros mağazalar zinciri 2016 yılında da alımlarına devam ediyor. 2016 yılında Migros çatısı altında çalışmak isteyen bir çok kişi yer almaktadır. Sizlerde bu çalışan personellerin arasına dahil olmak ve iş sahibi olmak istiyorsanız hemen konumuz üzerinden Migros insan kaynakları detaylarına ulaşabilir ve mağazalar zincirinin kariyer sayfasından iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

1925 yılında gıda ve süpermarket alanında faaliyetlerine başlayan Migros, her geçen gün sektörünün hizmetlerine devam etmek için işçi personel alımı yapmaya devam ediyor. 2016 yılının gelmesi ile birlikte oldukça fazla iş ilanı yayınlayan ve bu iş ilanlarının arasına boş iş pozisyonu oldukça yeni ilanlar eklemeye devam eden Migros marketler zincirinde 90.000'den fazla personel yer almaktadır. Bu işçi personellerin arasına dahil olmak isteyenler sayfamızdan detayları inceleyebilirsiniz.

Migros personel alımı iş ilanları 2016 da Antalya, İstanbul, İzmir ve Türkiye geneli gibi bölgelerden gerçekleştirilecek olup, bu illerin dışında da çok sayıda çeşitli il üzerinden alım düzenleyecektir. Eğer sizlerde Migros şirketinin bu lokasyonlarında şarkütör, sebze-meyve satış elemanı, kasap, satış elemanı ve kasiyer gibi iş pozisyonlarında görevde bulunmak istiyorsanız aşağıdan Migros iş ilanı adresine giderek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Migros personel alımı iş ilanları 2016 yılında incelediğimizde şu tarz ilanlara rastladık.

- Tezgahtar,
- Şarkütör,
- Kasap,
- Satış Elemanı,
- Kasiyer,
- Sebze ve Meyve satış elemanı

Migros personel alımı iş ilanları 2016 da yayınlamış olduğu bu ilanları kaç kişi ile düzenlenecek bilinmemektedir. Bu iş pozisyonlarına kaç kişiyi dahil etmeyi planlıyor bilinmiyor fakat oldukça fazla ilanı bulunan marketler zincirinin iş ilanlarının başvuru detaylarını, başvuru şartlarını ve diğer ilanlarını inceleyerek iş başvurusunda bulunmak isteyenler hemen aşağıda bulunan Migros iş ilanı resmi sayfasına gidebilirsiniz.


Migros Maaşları 2016
Yarı Zamanlı Kasiyer: 650 TL
Mağaza Yöneticisi: 1,750 TL
Kasiyer; 1,100 TL
Tezgahtar; 800 TL
Part Time Satış Elemanı; 600 TL
Kategori Yönetim Uzmanı: 2,450 TL
Pazarlama Uzmanı: 2,150 TL
Tedarik Zinciri Pazarlama Uzmanı: 2,700 TL
İş Geliştirme Uzmanı: 2,900 TL
Stajyer: 500 TL

Not:
Maaş bilgilerinin doğruluğu kesin değildir.

Migros personel alımı iş ilanları 2016 için tıklayınız.

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN