3 Şubat 2016 Çarşamba

Ordu Belediyesi Memur Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Şehirlerdeki çalışma düzenine bakıldığında en iyi maaşlarla en rahat işlerde çalışan kişilerin genel olarak belediye personelleri olduğu görülür. Belediyelerin düzenli olarak personel alımı yapması herkesin belediyede çalışmak için büyük bir fırsatının olduğunu gösterir. Ordu Belediyesi insan kaynakları takvimini yayınlamış ve belediyede çalışacak kişilerin arandığını halka duyurmuştur. Eğer sizler de Ordu’da belediyede çalışmak ve hayatınızı kaliteli bir şekilde idame ettirmek istiyorsanız bu takvime uygun bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ordu Belediyesi personel alımı 2016 senesinde farklı kategoriler ve iş alanları için yapılacaktır. Özellikle belediye kadrolarında boşluk olan alanlarda daha önce çalışan kimseler daha önceliklidir. Bu kişilerin tecrübelerinin olması ve daha önce aynı işi yaptıkları için el becerilerini yükseltmeleri önemli bir etkendir. Sizler de daha önce çalıştığınız ve tecrübe sahibi olduğunuz konularda belediye kadrosunda çalışmak istiyorsanız bu alanları başvurunuzda belirtebilirsiniz. Böylece vasıflı eleman arayan belediye işçi seçimi yaparken ilk olarak sizleri değerlendirmeye alacaktır.

Ordu Belediyesi personel alımı 2016’da da geçmiş senelerde olduğu gibi belli bir kural bütününe göre yapılacak olup, değerlendirmeden sonra kimlerin işe alındığı yazılı olarak bildirilecektir. Şansınızı arttırmak istiyorsanız başvurunuzu erkenden vermeniz ve tecrübeli olduğunuz alanları başvurunuzda bildirmeniz gerekir. Böylece sizin işe alınma ihtimaliniz daha fazla olacaktır.


Ordu Belediyesi personel alımı 2016 sonuçları ilk olarak belediyenin resmi sitesinde yayınlanacaktır. Bu listeye bakarak personel olarak alınıp alınmadığınızı görebilirsiniz. Eğer personel olarak işe alındıysanız gerekli evrakları götürmeniz ve kaydınızı bir an önce yapmanız gerekir. Sitemizde Ordu ve diğer 80 ilin tüm belediyelerine ait personel alımı ilanlarını görebilirsiniz. Sitemizde bu konuda detaylı bir bilgi verileceği için bir şeyleri araştırmak zorunda kalmazsınız. 

Ordu Belediyesi kariyer sayfasını incelediğimizde geçtiğimiz yıllarda bekçi alımı, itfaiye eri alımı ve zabıta memuru alımı gibi ilanlar yayınlamıştır. Ancak bu ilanlarını 2016 yılında yayınlayacak mı bilemiyoruz.


-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN