4 Şubat 2016 Perşembe

Samsun Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Belediyelerde çalışmak için belli bir okulu bitirmiş olmak ya da bir alanda tecrübeli olmak gerekebilir. Eğer sizler de bu gibi vasıflardan birine sahipseniz ya da belediyenin koştuğu şartları sağlıyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Samsun Belediyesi insan kaynakları listesine girmek ve yeni senede yeni bir işe girerek belediyede çalışmak için bir başvuru da sizler yapabilirsiniz. Başvurunuzu nasıl yapacağınızdan başvuru için hangi belgelere kullanacağınıza kadar her türlü bilgiyi sitemizden edinebilirsiniz. Böylece eksiksiz bir başvuru yapar ve belediye kadrolarından birinde çalışmaya başlayarak iyi bir maaş alırsınız. Belediyede devlet bünyesinde çalışıyor olacağınız için hayatınız boyunca iş sıkıntısı çekmeyeceğinizi de bilirsiniz.

Samsun Belediyesi personel alımı 2016 yılı için yapılmakta olup bu sene belediye kadrolarında çalışmak isteyen kişilerin başvuruları değerlendirilerek yapılacaktır. Sizler de bu yıl içinde güzel bir kadroda işe başlayarak hayatınızı kaliteli bir şekilde idame ettirmek ve bir daha para sıkıntısı çekmemek için başvuru yapabilirsiniz. Belediyede çalışmaya başladığınızda maaşınız ve primleriniz normal işlere nazaran çok daha fazla olacaktır.

Samsun Belediyesi personel alımı 2016’da da izlek takip edilerek gerçekleşeceği için kurallara uygun bir şekilde başvuru yapmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Bu nedenle sitemizden gerekli bilgileri almalı ve başvurunuzu bu aşamadan sonra yapmalısınız. Ancak bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan başvurunuzu tamamlar ve değerlendirmeye sizler de tabii olursunuz.


Samsun Belediyesi personel alımı 2016 senesinde yapılacağından dolayı bu sene içinde başvuru yapan adaylar boş kadrolardan herhangi birine girmeye hak kazanabilirler. Samsun Belediyesi personel alımı haberinde olduğu gibi diğer belediyelerin personel alımı haberlerini de ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Bu sayede sizler de kadro dolmadan bir işe girmiş olursunuz. 

Samsun Belediyesinin ilanlarını yayınladığı web sayfasını incelediğimizde ilçe belediyelerine itfaiye eri alımı ve zabıta memuru gibi alımlarını geçtiğimiz senelerde yayınlamıştır. Bu ilanlarını 2016 yılı içinde yayınlayacak mı bilemiyoruz.


-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN