25 Şubat 2016 Perşembe

Söktaş Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Tekstil sektöründe çalışmalarını sürdüren ve bu alandaki çalışmalarını 2016 yılında da sürdürecek olan Söktaş, 3 adet iş pozisyonu için personel alımı yapacaktır. Tekstil alanında çalışmak isteyenler Söktaş şirketinin insan kaynakları bilgilerine sayfamız üzerinden ulaşabilir ve daha sonrasında Söktaş iş ilanı adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

1971 yılında faaliyetlerine başlamış olan ve halen daha faaliyetlerine devam eden tekstil şirketi Söktaş, hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir. Tekstil alanındaki çalışmalarını, faaliyetlerini 2016 yılında da sürdürmek isteyen şirket eleman personel alımı yapacaktır.

Söktaş personel alımı iş ilanları 2016 yılı itibari ile Aydın ilinden güncel iş ilanları yayınlanmıştır. 2016 yılında Söktaş şirketinin güncel yayınladığı idari işler şefi, ürün geliştirme mühendisi ve personel yetkilisi gibi ilanlarından yararlanmak isteyenler ve ilanların başvuru şartlarını takip etmek isteyenler konumuz üzerinde verilen Söktaş iş ilanları web sayfasına giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Söktaş personel alımı iş ilanları 2016 senesi itibari ile şu iş pozisyonları için verilmiştir.

- İdari İşler Şefi Aydın Söktaş A.Ş.
- Ürün Geliştirme Mühendisi Aydın Söktaş A.Ş.
- Personel Yetkilisi

Söktaş personel alımı iş ilanları 2016 senesi içinde web sayfamız üzerinde verilmiş olan iş pozisyonları üzerine verilmiştir. Söktaş şirketi bu iş ilanlarına kaç kişi alınacak bu bilgilere yer verilmemiştir. Eğer sizlerde Söktaş şirketinin bünyesinde idari işler şefi, ürün geliştirme mühendisi ve personel yetkilisi gibi ilanlarında çalışmak isteyenler ilgili insan kaynakları adresine gidebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/soktas-a-s-is-ilanlari-c7178-p32056/

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN