24 Ağustos 2016 Çarşamba

Ülker Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Yıldız Holding’in şirketlerinden birisi olan ve çok uzun zamandır gıda sektöründe yer alan bunun yanı sıra kurulduğu yıldan bu yana başarı ile ilerleyen Ülker, bu başarısını sürdürmek ve müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermek için farklı iş pozisyonları için iş ilanları yayınlamıştır. Sizlerde 2016 yılında Ülker şirketinin bünyesine katılmak istiyorsanız konumuz üzerinde verdiğimiz Ülker insan kaynakları sayfasına gidebilirsiniz.

Uzun zamandır Yıldız Holding’in bünyesinde bulunan ve gıda sektöründe hizmet sunan Ülker, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2016 yılında da alımlar yapacaktır. 2016 yılında gıda şirketinin yapacağı alımlardan faydalanmak isteyenler aşağıda verdiğimiz iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Ülker personel alımı iş ilanları 2016 yılının gelmesi ile birlikte hangi iş pozisyonları için alımlar yayınlayacak bilinmemektedir. Gıda şirketinin 2016 yılında yapacağı alım pozisyonlarının bilinmemesinin sebebi ise kariyer sayfasında güncel iş ilanı yayınlamama nedeni iledir. Kariyer adresinde iş başvuru formu ile alım yapan gıda firmasının ilgili kariyer adresine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.


Ülker personel alımı iş ilanları 2016 da çatısı altında kaç kişiye iş imkanı vermeyi düşünüyor, planlanıyor bilinmemektedir. Yine üst kısımda dediğimiz gibi bu alım sayılarının bilinmemesinin sebebi gıda şirketinin güncel iş ilanı yayınlamaması sebebi iledir. Ülker şirketinin iş başvuru formuna ulaşmak isteyenler aşağıdaki insan kaynakları sayfasına gidebilirsiniz.

Ülker personel alımı iş ilanları 2016
http://www.yildizkariyer.com/

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN