10 Şubat 2016 Çarşamba

EÜAŞ İşçi Alımı 2016


sponsorlu bağlantılar
2016 Yılı Karkamış HES İşletme Müdürlüğüne Ataması Yapılacak ve Eğitim Sonrası Birecik HES İşletme Müdürlüğünde Çalıştırılacak Personel İhtiyaç Tablosu

ElektrikMakineİnşaatElektronik
S.NOSantral AdıTeknikerTeknikerTeknikerTekniker (Proses İşçisi)TOPLAM
Teknisyen(Proses
İşçisi)
Teknisyen(Proses
İşçisi)
Teknisyen(Proses
İşçisi)
Teknisyen
1BİRECİK HES İŞL.MÜD.7272113225

İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNACAK ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR
1Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adaylarınEML/Teknik Lise ve Dengi okulların "Elektrik", "Elektrik-Elektronik", "Elektrikçilik" bölümleri ile "Elektrik-Elektronik Teknolojisi" bölümünün (Bobinaj, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması.
2Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adaylarınEML/Teknik Lise ve Dengi okulların "Elektronik", "Elektrik-Elektronik" bölümleri ile "Elektrik-Elektronik Teknolojisi" bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., Haberleşme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması.
3Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adaylarınEML/Teknik Lise ve dengi okulların "Makine", "Makine Bakım Onarım","CNC",'"Torna", "Tesviye", "Torna-Tesviye" veya "Makine Teknolojisi" bölümü mezunu olması.
4İnşaat Teknisyeni mesleği için başvuracak adaylarınEML/Teknik Lise ve dengi okulların "İnşaat" veya "İnşaat Teknolojisi bölümü mezunu olması.
5Makina Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adaylarınMeslek Yüksek Okullarının "Makina", "Makina Yağları ve Yağlama Teknolojisi", "İş Makinaları", "Bilgisayar Destekli Makina" veya "Termik Santral Makinaları" bölümü mezunu olması.
6Elektrik Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adaylarınMeslek Yüksek Okullarının "Elektrik", "Termik Santrallerde Enerji Üretrimi", "Enerji", Hidroelektrik Santralleri" veya "Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı" bölümü mezunu olması.
7Elektronik Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adaylarınMeslek Yüksek Okullarının "Elektrik-Elektronik", "Elektrik-Elektronik Teknikerliği", "Elektronik", "Endüstriyel Elektronik", "Endüstriyel Elektronik (U.Eğitim)", "Elektronik Yüksek Teknisyenliği" veya "Elektronik Teknolojisi" bölümü mezunu olması.
8İnşaat Teknikeri(Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adaylarınMeslek Yüksek Okullarının "İnşaat", "İnşaat Teknikerliği" veya "İnşaat Teknolojisi" bölümü mezunu olması.
AÇIKLAMALAR
Başvuru yapacak adayların;
1) Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması,
2) EML/Teknik Lise ve dengi okullar ile Meslek Yüksek Okullarının ilanda yazılı ilgili bölümlerinden mezun olması,
3) EML/Teknik Lise ve dengi okul mezunlarının 2014 Yılı KPSS sınavı KPSS94 puan türünden, Meslek Yüksek Okul mezunlarının ise KPSS93 puan türünden 60 ve üzeri puanı olması,
4) Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde ve vardiyalı hizmetlerde çalışmasına mani bir sağlık problemi bulunmaması,
5) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı bağlanmamış olması,
6) İş başvurusunda bulunacak adayların fiilen askerlik görevini yapıyor olmaması, gerekmektedir.
7) Ataması yapılan adaylar eğitimlerini tamamladıktan sonra Birecik HES İşletme Müdürlüğünde çalıştırılacaklardır.

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN