14 Mayıs 2016 Cumartesi

Simit Sarayı Personel Alımı İş İlanları 2016


sponsorlu bağlantılar
Gıda alanında hizmet vermekte olan ve bu gıda sektöründe ki hizmetlerine 2016 yılında devam etmek isteyen Simit Sarayı, bir çok farklı iş pozisyonu için personel eleman alımı yapacaktır. Çok sayıda personel alımı yapmayı planlamakta olan Simit Sarayı şirketinde 2016 yılında yer almak isteyenler konumuzda verilmiş olan Simit Sarayı insan kaynakları bilgilerinden yola çıkarak şirketin kariyer sayfasına ulaşabilir ve iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Uzun yıllar önce kurulmuş olan ve bu kurulumundan yani faaliyete başlamasının ardından çok zaman geçen fakat bu geçen zamana karşın başarılı bir şekilde günümüze kadar gelebilmeyi başarmış olan Simit Sarayı firması 2016 yılında yeni personel alımı düzenleyecektir. 2016 yılında gıda alanında görevde bulunmak isteyenler hemen aşağıdan gerekli iş ilan bilgilerini takip edebilirler.

Simit Sarayı personel alımı iş ilanları 2016 da özellikle İstanbul, Erzincan, ve Kocaeli gibi bölgelerden gerçekleştirilecek olup, bu bölgelerin dışından da personel alımı yapacaktır. Simit Sarayı firması insan kaynakları uzman yardımcısı, şantiye şefi, satınalma uzmanı gibi iş pozisyonları için alımlar düzenleyecektir. Simit Sarayı şirketinin bu yayınladığı iş ilanlarının genel niteliklerini, iş tanımını ve eğitim seviyesini incelemek isteyenler konu sonundaki adrese gidebilirler.

Simit Sarayı personel alımı iş ilanları 2016 da aşağıda bulunan iş pozisyonları için alımlar yapacaktır.

insan kaynakları uzman yardımcısı, 

şantiye şefi, 
satınalma uzmanı

Simit Sarayı personel alımı iş ilanları 2016 da bu tarz iş pozisyonları için verilmiş olup, ilaç şirketinin bu iş pozisyonlarına ne kadar alım yapacak bilinmemektedir. Bu tarz bilgilere yer vermeyen ilaç firmasının diğer güncel iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıda bulunan kariyer resmi internet adresine ulaşabilirsiniz.

Gıda şirketi iş başvurusu kabul ederken sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer adresini kullanmaktadır. Bunun için şirketin güncel iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyenler ilgili adrese ulaşarak ilanlara başvuruda bulunabilirler.

http://www.yenibiris.com/simit-sarayi-yatirim-ve-tic-as-is-ilanlari?firma=65672

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN