3 Haziran 2016 Cuma

Kırklareli İl Özel İdaresi İşçi Alımı


sponsorlu bağlantılar
Genel Şartlar ve Notlar Başvuracak adayların dikkatine. Kırklareli İl Özel İdaresinde geçici statüde çalıştırılmak üzere 1 (bir) KAMYON ŞOFÖRÜ alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. Nihai Liste, Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin ve öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üçer katı ayrı ayrı kura çekimi sonucu belirlenir.

 Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki işgünü başvurular kabul edilecektir. Talebe ait Kur?a çekimi 13.06.2016 Pazartesi günü saat 14:30da Kırklareli İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda yapılacaktır. ÖZEL ŞARTLAR: ***C, D, E SINIFI SÜRÜCÜ BELGELERİNDEN BİRİNE SAHİP OLMAK *** SRC1 VE SRC3 BELGESİNE SAHİP OLMAK.
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kamyon ŞoförüKurstan
Kura Bilgileri
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
İL ÖZEL İDARE TOPLANTI SALONU13.06.201614:00 - 15:00
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer :
Çalışma Adresi : 100.YIL CD. KARAKAŞ MAH. 25/
KIRKLARELİ MERKEZ
KIRKLARELİ / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :
İrtibat Bilgileri
Adı SoyadıZiya Eser
ÜnvanıGenel Sekreter
Telefon No0 288 214 10 53
E-Posta
Diğer Bilgiler
İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı1
Çalışma ŞekliGeçici / Tam Süreli

-sponsorlu bağlantılar-
X

BİZİ TAKİP EDİN